single

Zaproszenie na rekolekcje dla "singli"

 

Ksiądz Rafał Swatek z Wrocławia organizuje rekolekcje dla singli w wieku od 30 do 40 lat. Podczas wyjazdu swata samotnych ludzi. - Nazwisko zobowiązuje - mówi wikariusz z parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego, przy ul. Horbaczewskiego na Gądowie.

„Osiem stopni do szczęścia” - taki obiecujący tytuł mają rekolekcje, które trwać będą od 20 do 28 lipca w Kłodzku. Organizatorzy, wrocławska wspólnota Benedictus, której przewodzi Wioletta Grochowska zapowiadają, że to będzie ekstremalny . Mogą w nim wziąć udział samotni trzydziesto- i czterdziestolatkowie. Dlaczego akurat single w tym wieku? - Bo właśnie w tej grupie społecznej dostrzegamy największy problem - mówi ksiądz Rafał Swatek

Wikariusz z wrocławskiego Gądowa przyznaje, że  jest organizowany dla osób, które chciałyby poznać swoją drugą połówkę. - Obserwujemy, że osoby w tym wieku, są często po przejściach. Z różnych powodów nie założyły rodziny i teraz im tego brakuje - mówi duchowny.

Organizatorzy zapewniają, że wyjazd ma być połączeniem pożytecznego z przyjemnym. Do południa uczestnicy będą się modlić oraz wezmą udział w konferencji, a potem będą mieć czas wolny

Wyjazd ma być nie tylko dobrą okazją do poznania drugiej połówki, ale także pomóc singlom przezwyciężyć nieśmiałość i rozwiązać problemy, bo często osoby, które spotykają się na takich wyjazdach, mają podobne przeżycia. 

To nie pierwszy taki  organizowany przez księdza Swatka i wspólnotę Benedictus. Od marca 2011 roku do Kaliskiego Sanktuarium przybywają osoby, które modlą się o dobrego męża lub dobrą żonę. Organizatorzy mówią, że to działa, bo z wyjazdów zrodziły się już małżeństwa, a nawet dzieci. 

Chcesz wyjechać do Kłodzka? Więcej informacji możesz uzyskać pod numerem telefonu: 507-643-798.

Benedictus to znaczy - szczęśliwy, radosny, błogosławiony.

"Benedictus" to także pieśń w Ewangelii wg św. Łukasza 1,68-79 która jest wyzwaniem i obietnicą!
Zaczyna się słowami "Błogosławiony Pan, Bóg Izraela, bo lud swój nawiedził i wyzwolił"

 

Księgarnia - Kawiarenka B E N E D I C T U S

  • Zaprasza codziennie (oprócz śr.): 17.30-19.00
  • W niedziele: 10.30-14.00

Wspólnota BENEDICTUS

  • przy parafii pw. Św. Maksymiliana M. Kolbego we Wrocławiu
  • ul. Horbaczewskiego 20
  • 54-130 Wrocław
Top
Na stronie używane są pliki ciasteczek. Kontynuując przebywanie na stronie zgadzasz się na ich używanie. More details…